Noclegi w klimatycznych wnętrzach

Apartamenty Silver Point - Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu +48 534 846 424 | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Jeśli są Państwo miłośnikami klimatycznych wnętrz, z pewnością warto zdecydować się na nocleg w jednym z apartamentów oferowanych przez firmę Silver Point. Są to bowiem wnętrza urządzone w niesamowitym stylu - połączenie dekoracyjnej fototapety i dobrze przemyślanego oświetlenia tworzy w nich absolutnie wyjątkowy klimat. Dużą zaletą tego miejsca jest również dogodna lokalizacja, ponieważ apartamenty położone są blisko ścisłego centrum miasta. Obsługa dba w nich o czystość i porządek, aby każdy gość był w pełni zadowolony.

Apartamenty do wynajęcia - Poznań

Apartamenty do wynajęcia w Poznaniu, jakie oferuje firma Silver Point, zapewniają Państwu wysoki poziom prywatności i komfortu. Z tego względu, polecane są na przykład parom na romantyczny weekend we dwoje. Warto wiedzieć, że po uprzednim zgłoszeniu, można tam przenocować wraz ze swoim psem lub kotem, aby nie martwić się o zwierzaka podczas pobytu poza domem. Dostępne są dwa rozmiary mieszkań - 35 lub 45 metrów kwadratowych. W przypadku wariantu o większej powierzchni, otrzymują Państwo dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Oferta: Dowiedz się więcej

Dane dodatkowe

www.apartament-nadoby.pl

www.apartament-nadoby.pl

silver55vp.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy z tej kategorii: