Taxi na Lotnisko Modlin

Taxi Modlin - Zakroczymska 30 | 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki | woj. mazowieckie | numer telefonu +48 600 105 105 | NIP: 531-168-95-03 | REGON: 146643064

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Stowarzyszenie Taxi Modlin oferuje komfortowe przejazdy przede wszystkim na trasie Warszawa - Lotnisko Modlin, i w stronę odwrotną, jednak zapewnia też usługi przewozu z terminalu do dowolnego miejsca w Polsce. Pracownikom firmy zależy zawsze na tym, by Klient dotarł w wybrane miejsce o czasie gwarantującym spokojną odprawę. Obsługa jest w pełni świadoma, iż loty mają czasami wielogodzinne opóźnienia, dlatego kierowcy bez żadnego problemu poczekają na przybyłych na lotnisko. Kolejną niewątpliwą zaletą jest ustalanie ceny przejazdu z góry, opłata nie rośnie nawet w wypadku wystąpienia utrudnień na trasie.

Biznesowa oferta Taxi Modlin

Posiadająca swą siedzibę w Nowym Dworze Mazowieckim, czyli w miejscowości, w której zlokalizowane Lotnisko Modlin, firma Taxi Modlin oferuje podróżnym szeroki wachlarz usług. Należy do nich, między innymi, opcja przewozu w Klasie Biznes, której opłata naliczana jest zgodnie z ustalonym cennikiem kilometrowym taksometru. W ramach takiego zamówienia po Klienta przyjeżdża kierowca ubrany w garnitur samochodem wysokiej klasy, może on również oczekiwać na podróżnego na samym lotnisku, z tabliczką z imieniem i nazwiskiem Klienta.

Oferta: Kliknij tutaj

Dane dodatkowe

www.modlin-taxi.pl

www.modlin-taxi.pl

biuromodlin-taxi.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h