Jak zdać egzamin na uprawnienia budowlane?

Invest Holding s.c. - Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj. pomorskie | numer telefonu +48 576 996 325 | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Architekci, kierownicy budowy oraz inżynierowie o wybranych kwalifikacjach mogą podejść do specjalistycznego egzaminu, którego zdanie pozwoli im zdobyć uprawnienia budowlane do projektowania i zarządzania bez ograniczeń. Składa się on z testu pisemnego oraz ustnego, a przeprowadzany jest dwa razy do roku. Od kandydatów wymagana jest ogromna wiedza, którą najlepiej szlifować z pomocą narzędzi przygotowanych przez Invest Holding. Firma swoim klientom prezentuje profesjonalny program do nauki oraz spis aktów prawnych będących nieodłączną częścią materiału na egzamin.

Testy - Uprawnienia budowlane

Największą popularnością cieszą się opracowane na podstawie pytań egzaminacyjnych testy. Uprawnienia budowlane zdobywane przez specjalistów to przede wszystkim znajomość szeregu norm prawnych oraz założeń. Wygodny w obsłudze program stworzony przez firmę pozwoli zaznajomić się z formatem egzaminu oraz utrwalić zdobytą na przestrzeni lat wiedzę. Narzędzie dostępne jest na komputery stacjonarne oraz urządzenia przenośne, aby umożliwiać klientom pracę nad wymaganym materiałem w praktycznie każdym miejscu i każdej sytuacji.

Oferta: Sprawdź Testy

Dane dodatkowe

uprawnienia-budowlane.pl

uprawnienia-budowlane.pl

biurouprawnienia-budowlane.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy z tej kategorii: