Uwielbiana hurtownia kosmetyczna

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Corio to specjalistyczne centrum szkoleniowe oraz hurtownia kosmetyczna, które obsługują klientów z całego kraju. Swoją ofertę firma kieruje zarówno do małych, jak i większych gabinetów, ale także do osób indywidualnych, chcących zdobyć nowe umiejętności. Współpraca z renomowanymi producentami pozwala jej zaproponować swoim klientom jedne z najkorzystniejszych cen na rynku. W asortymencie hurtowni znajdują się nie tylko akcesoria oraz preparaty kosmetyczne, ale także profesjonalne urządzenia służące do przeprowadzania zabiegów.

Kwas glikolowy Apis

Zabiegi kwasami to jedne z najpopularniejszych propozycji gabinetów kosmetycznych. Mają one na celu wyrównanie zmarszczek, wygładzenie blizn czy pozbycie się przebarwień. Jednym z najczęściej wykorzystywanych preparatów jest kwas glikolowy Apis Professional, który cechuje się dużą skutecznością. Został on starannie przebadany przez specjalistyczne laboratoria, w związku z czym nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Zabiegi z jego wykorzystaniem powinny być przeprowadzane tylko i wyłącznie przez doświadczonego specjalistę.

Oferta: Kwas glikolowy Apis

Dane dodatkowe

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy z tej kategorii: