Imitacje uzbrojenia dla kolekcjonerów

PHU Benefico - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu +48 661 925 625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Specjalizacja przedsiębiorstwa

PHU Benefico to firma, która blisko współpracuje z producentami replik broni białej oraz palnej, aby móc zaoferować swoim klientom najlepsze artykuły dostępne na rynku. Wykonywane są one z wysokiej klasy materiałów w taki sposób, aby jak najbardziej upodobnić je do oryginału. Wszystkie imitacje posiadają wymiary oraz wagę zbliżoną do oręża na podstawie którego zostały opracowane. Z dokładną specyfikacją poszczególnych produktów można zapoznać się przeglądając prowadzony przez nią sklep internetowy.

Autentyczne repliki broni białej

Wśród wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy, największą popularnością cieszą się się repliki broni białej. Dzieje się tak głównie dlatego, że można je z powodzeniem eksponować w dowolnym miejscu, wykorzystując w tym celu stojaki , wieszaki, ramy, skrzynie czy tablo. Firma sprzedaje miecze średniowieczne, szable, rapiery, ale także halabardy, oszczepy czy bagnety. W związku z tym, iż imitacje sprzedawane w sklepie odznaczają się podobną wagą oraz wymiarami, jak ich prawdziwe odpowiedniki, warto zadbać o to, by znalazły się one poza zasięgiem małych dzieci.

Oferta: Repliki broni białej

Dane dodatkowe

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

infoaleprezent.com.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Podobne wpisy z tej kategorii: